Przejdź do treści

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc

Importaco Poland jest częścią Grupy Importaco, zajmująca się produkcją i przetwórstwem orzechów i past z orzeszków ziemnych na rynku polskim i europejskim.

IMPORTACO POLAND SP. Z O.O. UL. OBWODOWA 24, 86-005 BIAŁE BŁOTA. BYDGOSZCZ, POLAND

 

Zobacz na Google Maps

Obserwuj nas

IMPORTACO, S.A. is controller for the processing of your personal data in order to process any queries, comments, incidents or suggestions you may have and to contact you. The legitimacy for the same is based on your express consent. You may exercise your rights of access, rectification, deletion, portability, opposition or limitation in relation to your personal data, in accordance with the Privacy Policy on this Website.

Search

Wyszukaj

IMPORTACO, S.A. jest administratorem do spraw przetwarzania Państwa danych osobowych w celu przetwarzania wszelkich Państwa zapytań, komentarzy, incydentów lub sugestii oraz kontaktowania się z Państwem. Zasadność tego bazuje na Państwa wyraźnej zgodzie. Mogą Państwo skorzystać z prawa do dostępu, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, sprzeciwu lub ograniczenia w odniesieniu do swoich danych osobowych, zgodnie z Polityką prywatności na tej Stronie.